kadir evliyaoğlu
olay reklam sol
ufuklar koleji sol
Şanlıurfa
14 Haziran, 2024, Cuma
 • DOLAR
  32.52
 • EURO
  34.92
 • ALTIN
  2409.1
 • BIST
  10391.89
 • BTC
  66783.88$

Şanlıurfapor’un fişi çekiliyor mu?

28 Ağustos 2020, Cuma 10:12

Ligler başlamak üzere, herkes tüm hazırlıklarını yaptı Şanlıurfaspor ise hala kongre yapmanın derdinde! Liglerin başlamasına çok kısa bir süre kaldığı güne ertelenen kongre, resmen bu takımın fişinin çekildiğinin resmidir!

Sayın Vali, sayın büyükşehir belediye başkanı bu kulübü kurtarmak için neyi bekliyorsunuz? Gerçekten kulübü kapatmaksa amaç, bunu çıkın ve açık bir yüreklilikle dile getirin! Yoksa kongre tarihinin bu kadar uzak bir tarihe ertelenmesinin kulübün bitişini ilan etmek olduğunu tüm kamuoyu biliyor!

Ortada futbolcu yok, transfer yok, yönetici yok. Rakipler belli oldu, bu rakiplerin karşısına kim çıkacak? Şanlıurfalılar mı eşofman giyip sahaya çıkacak?

Eğer gerçekten bu koca çınar yaşatılmak isteniyorsa, en acil şekilde bir kayyum ataması yapılması lazım. Atanacak kayyum, takımı kurar, maçlar için tüm hazırlıkları yapar ve ondan sonra kongre yapılacaksa yapılır. Ama liglerin başlamasına sayılı günler kalmasına rağmen ortada takımdan eser yoksa bu zaten kulübün kapısına kilit vurmak demektir.

Değerli Valimiz Abdullah Erin ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül, şunu çok iyi bilin ki bu kulüp kapatılırsa Şanlıurfa sizi affetmeyecek ve bunun vebali çok ağır olacak.