kadir evliyaoğlu
olay reklam sol
ufuklar koleji sol
Şanlıurfa
14 Temmuz, 2024, Pazar
 • DOLAR
  33.04
 • EURO
  36.02
 • ALTIN
  2561.4
 • BIST
  11064.85
 • BTC
  59590.018$
Ufuklar

Şanlıurfalı sanatçının paylaşımına Cem Bora'dan cevap!

Şanlıurfalı sanatçının paylaşımına Cem Bora'dan cevap!
Şanlıurfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda tartışma yaratan sözler kullanmıştı. Tatlıses, "Bu üç Hasan bana kötülük etti. Bu bayramı göremediler" diyerek kendisine kötülükleri dokunduğunu belirttiği üç arkadaşıyla olan fotoğrafını paylaştı. Paylaşımda yer alan isimlerden olan Hasan Bora'nın oğlu Cem Bora'dan imparatora cevap geldi.

Son zamanlarda sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Şanlıurfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Kurban Bayramı'nın ilk gününde tartışma yaratan bir paylaşım yapmıştı.

"ÜÇÜ DE HASAN, BANA KÖTÜLÜK ETMİŞLERDİ"

Tatlıses paylaşımında , "Bu gördüğünüz üç arkadaş arkamdaki menajerim Hasan Bora, sol tarafımdaki çocukluk arkadaşım Hasan Çelik ve sağ tarafımdaki Hasan Nabi... Üçü de Hasan, bana kötülük etmişlerdi. Bu bayramı göremediler. Allah, taksiratlarını affetsin" ifadelerini kullanmış ayrıca paylaşımda "Ben Ne İnsanlar Gördüm" şarkısı ile manidar bir mesaj göndermişti.

HASAN BORA'NIN OĞLU SESSİZLİĞİNİ BOZDU

İmparatorun yaptığı paylaşım sonrası fotoğrafta yer alan isimlerden olan merhum Hasan Bora'nın oğlu Cem Bora'dan cevap geldi.

"SAĞLIKLI DÜŞÜNEMEDİĞİ İÇİN YAPTI"

Merhum Hasan Bora'nın oğlu Cem Bora, İbrahim Tatlıses'in paylaşımı sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"İbrahim Tatlıses'in sosyal medya hesaplarında babam Hasan Bora ile ilgili yapılan paylaşım hakkında kamuoyuna açıklama yapma zarureti olmuştur.

Şarkıcı İbrahim Tatlıses ile yapımcı ve menajer olan babam Hasan Bora, 1977'de Tatlıses'in Ankara'da çıktığı müzikholde dinlenmesi ve bu sesin tüm Türkiye'nin duyması gerektiğini öngörüsü üzerine Sayın Tatlıses ile profesyonel olarak çalışmaya başlamışlardır.

İbrahim Tatlıses ve Hasan Bora uzun yıllar süren dostane ilişkileri ve iş ortakları sonrasında 2006'da barışarak geçmişte yaşanan olumsuzlukları geride bırakmışlardır.

Hasan Bora, müzik piyasasına yaptığı katkıları ve birçok sanatçının kariyerine olan destekleriyle menajerlik kariyerinde tanınan bir isimdir. İbrahim Tatlıses olmak üzere birçok sanatçının başarıya ulaşmasında önemli rol oynamıştır. Müzik sektörüne kazandırdığı değerleri ve yaptığı katkılarla anılmayı hak eden bir kişi olmasına rağmen babam merhum Hasan Bora'nın hatırasına yönelik olarak 16 Haziran 2024'te yapılan paylaşım ailemizde ve sevenlerinde derin bir üzüntü ve manevi yıkıma yol açmıştır.

Babasını 9 yıl önce kaybetmiş ve Babalar Günü ile bayram gününü bu acının gölgesinde geçiren bir evladın babasının hatırasına ve ailesinin manevi duygularına bu paylaşım ile yapılan saldırı bizleri oldukça derinden etkilemiştir.

Tatlıses'in ismini geçirdiği, zamanında yol yürüdüğü maalesef cevap hakkı olmayan vefat etmiş insanlarla ilgili mesnetsiz paylaşımını başına gelen elzem kazalar yüzünden sağlıklı düşünüp hareket edemediği için yaptığını üzülerek Hasan Bora'nın ailesi olarak düşünmekteyiz.

Sayın İbrahim Tatlıses'in bu tür paylaşımlarından kaçınarak, merhum babam Hasan Bora'nın anısına ve ailemizin manevi değerlerine saygı göstermesini diler, kamuoyunun da bu konuda duyarlı olmasını ve merhum Hasan Bora'nın hatırasına saygı göstermesini temenni ederim.

Babamıza Allah'tan rahmet dilerken, cennet ve cehennemin bu hayatta olduğunu tekrar etmekten kaçınmayız. Saygılarımla Cem Bora..."

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!