kadir evliyaoğlu
olay reklam sol
ufuklar koleji sol
Şanlıurfa
22 Haziran, 2024, Cumartesi
 • DOLAR
  32.82
 • EURO
  35.24
 • ALTIN
  2450.6
 • BIST
  10771.36
 • BTC
  64234.705$
Ufuklar

Emin Yetim, aday olmayacağını açıkladı


Emin Yetim, aday olmayacağını açıkladı
Şanlıurfaspor Kulüp Başkanlığı için ismi geçen eski başkanlardan Emin Yetim kongrede aday olmayacağını açıkladı.

Şanlıurfsapor’da Olağan Genel Kurulu toplantısı 8 Haziran Cumartesi günü yapılacak.

Külubün eski başkanlarından iş insanı Emin Yetim, kulüp başkanlığına yeniden aday olacağı yönündeki iddialara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Şanlıurfaspor'un her zaman maddi ve manevi olarak yanında olacağını belirten Emin Yetim, başkanlığa aday olmayacağını açıkladı. Yetim, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 “Değerli hemşerilerim, malumunuz gündemde Şanlıurfaspor'un kongre süreci konuşulmaktadır.

Siz değerli hemşerilerimden, Şanlıurfaspor sevdalılarından, taraftar gruplarımızdan yoğun bir şekilde gerek sosyal medya üzerinden gerekse özelden tekrardan Başkan olmam hususunda mesajlar alıyorum.

 

Öncelikle şahsıma gösterilen teveccühün benim için çok değerli olduğunu bilmenizi isterim. Şanlıurfaspor'un benim sevdam olduğunu hepiniz çok iyi biliyorsunuz. Şanlıurfaspor için kapanma kararı alındığında ben bu şehrin bir evladı olarak, bu kararın karşısında durdum. Şanlıurfaspor'un düşmesine kesin gözüyle bakılmasına rağmen siz değerli Şanlıurfaspor sevdalılarının inancıyla bu ateşten gömleği giyerek, gövdemi taşın altına koydum. Şanlıurfaspor'un ligde kalması için sizlerle beraber verdiğim mücadele ve aldığım riskler sonucunda söz verdiğim gibi takımı ligde tuttum. Şanlıurfaspor'un ligde kalmasına kimse inanmazken siz Şanlıurfaspor sevdalıları ile birlikte bunu başardık. Daha sonra Şanlıurfaspor'un şampiyon olması için siz değerli hemşerilerime söz vermiştim. Allah'a şükürler olsun ki sizlere karşı mahcup olmadım ve sizlerin desteğiyle sözümü tuttum. Şanlıurfa'ya siyasi olarak hizmet etmek adına Milletvekili adayı olduğumda kendi isteğimle istifa ettim. Ancak buna rağmen son maça kadar takımı bırakmadım, siz değerli Şanlıurfaspor sevdalılarına verdiğim sözü tutmak için mücadele ettim.

 

 

Şanlıurfaspor'un her zaman maddi ve manevi olarak yanında olacağım. Şanlıurfaspor Başkanlığına aday olmayacağımı kamuoyuyla paylaşma gereğini hissettim. Siz kıymetli hemşerilerime bundan sonraki süreçte siyaset sahnesinde ve yatırımlarımla iş dünyasında hizmet edeceğimi bildirmek istiyorum”.

ysd yatay

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!